Královská města

ČÁSLAV

Město Čáslav bylo založeno za vlády Přemysla Otakara II. roku 1264. Leží východně od Prahy, cca 10 km za Kutnou Horou. Historické jádro města je památkovou zónou.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Kutná Hora najdete na adrese Ubytování Kutná Hora. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Náměstí
Náměstí
Fotogalerie Historické centrum
Historické centrum
Fotogalerie Opevnění města
Opevnění města
Fotogalerie Kostel sv. Petra a Pavla
Kostel sv. Petra a Pavla
Fotogalerie Předměstí
Předměstí
 

Hotel U Vlašského dvora


*** Hotel
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora naleznete v historickém centru města Kutná Hora, ve zrekonstruovaném objektu, který pochází již z konce 15. století. Hotel U Vlašského dvora tedy svým návštěvníkům nabízí kvalitní a komfortní ubytování v klidném prostředí mimo rušné komunikace s překrásným výhledem na tajemné panorama města Kutná Hora.

Hotel U Vlašského dvora v Kutné Hoře UBYTOVÁNÍ
V hotelu U Vlašského dvora je k dispozici 10 prostorných moderně zařízených dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek, přičemž každý pokoj je díky prostorovým dispozicím historické budovy svým způsobem jedinečný.  Pokoje orientované na jihozápadní stranu nabízejí okouzlující výhled na náměstí a přilehlé památky, pokoje na severovýchodní stranu vyhlíží do zahrad a klidnější městské čtvrti. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a připojením na internet.

Ubytování v Kutné Hoře hotel U Vlašského dvora RESTAURACE
V přízemí hotelu U Vlašského dvora se nachází rovněž útulná restaurace, která Vám poskytne vynikající stravovací služby v příjemném prostředí, kde na své hosty čeká vkusně zařízený interiér doplněný milou obsluhou, která Vám pomůže s výběrem ze široké nabídky pokrmů z české i mezinárodní kuchyně, tradičních českých kulinářských specialit, vybraných sladkých pochoutek či značkových vín. V letním období je k dispozici taktéž slunná terasa před budovou hotelu i zastíněné zahradní atrium. Restaurace hotelu U Vlašského dvora v Kutné Hoře umožňuje také pořádání rodinných oslav, svatebních hostin a rautů. Pro hosty je zde připravena i kontinentální snídaně + snídaně a'la carte.

Hotel U Vlašského dvora ubytování v Kutné Hoře SLUŽBY
Personál hotelu U Vlašského dvora v Kutné Hoře Vám také s ochotou poskytne celou řadu praktických služeb, mezi něž spadá např. buzení, praní, čištění prádla, poštovní služby, faxové služby, hotelový trezor, zajišťování taxi, zajišťování vstupenek na kulturní či sportovní akce, okružní prohlídky nebo Vám zajistí pronájem automobilů. Hotel U Vlašského dvora disponuje taktéž konferenční místností s kapacitou až 30 osob a parkovištěm osobních automobilů na ulici před budovou hotelu, což z něj činí také vhodné místo i pro služební a pracovní pobyty.

Hotel ubytování v Kutné Hoře U Vlašského dvora OKOLÍ
Jak už bylo zmíněno výše, hotel U Vlašského dvora se nachází v centru starobylého města Kutné Hory, jež je proslavené těžbou stříbra a ražbou tzv. pražských grošů. Historie na Vás tudíž dýchá na každém kroku a ne nadarmo je historické centrum Kutné Hory zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Blízký park „Pod Vlašským dvorem“ pak láká turisty k pěším túrám po zdejší turistické cestě zvané „Královská procházka“ vedoucí k chrámu sv. Barbory, druhému největšímu a nejvýznamnějšímu gotickému kostelu v České republice. Sportovně založení klienti jistě ocení blízkost plaveckého bazénu, bowlingu, tenisových kurtů či romantickým projížďkám na kole po zdejším malebném okolí. Hotel U Vlašského dvora je tedy ideálním místem pro Váš odpočinek i pracovní cesty, neboť se nachází pouze hodinu od hlavního města Prahy a letiště Ruzyně. Nejbližší zastávka se pak nachází pouhých 10 minut chůze od hotelu U Vlašského dvora.Havlíčkovo náměstí 511/15
Kutná Hora
28401
Kutná Hora, Středočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnost, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOInformační služba, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOZajištění kulturních a sportovních akcí, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOTaxi, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOÚschovna jízdních kol, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOSekretářské služby, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOTuristika, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Růže - Kutná Hora

Hotel U Růže - Kutná Hora

***
Hotel U Růže nabízí výjimečnou romantickou atmosférou, chuťové zážitky ve skvělé restauraci, relaxaci a uvolnění. To vše v těsné blízkosti světových památek UNESCO, významných míst české historie. Přijeďte k nám do Kutné Hory a odneste si jen ty nejkrásnější zážitky.
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Kata

Hotel U Kata

***+
Rodinný wellness hotel U Kata se nachází v historickém centru města a nabízí nejkomplexnější hotelové služby v Kutné Hoře. Na naše hosty čekají útulné pokoje, stylová středověká restaurace, kavárna s letní terasou, wellness centrum s pivními lázněmi, kongresové prostory, půjčovna kol, uzavřené parkoviště a příjemný personál.
Ubytování Kutná Hora : Penzion Dana Karásková

Penzion Dana Karásková


Rodinný pension,který se nachází cca10minut od historického centra.
Ubytování Křesetice : Ubytování - penzion villafilippa

Ubytování - penzion villafilippa

**
Ubytování - penzion - levně v soukromí.
Ubytování Kutná Hora : HOTEL ZLATÁ STOUPA

HOTEL ZLATÁ STOUPA

****
V případě, že cestujete do Kutné Hory a máte rádi stylové ubytování, ubytujte se v Hotelu Zlatá Stoupa. Nedaleko od kutnohorského historického centra se ubytujte v Hotelu Zlatá Stoupa a prožijte tak příjemné chvíle v prostorách vybavených v historickém stylu. Kromě ubytování, zajišťuje Hotel Zlatá Stoupa průvodce městem i parkování.
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora

***
Hotel U Vlašského dvora se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. caslav@kralovska-mesta.cz TOPlist