Královská města

ČÁSLAV

Město Čáslav bylo založeno za vlády Přemysla Otakara II. roku 1264. Leží východně od Prahy, cca 10 km za Kutnou Horou. Historické jádro města je památkovou zónou.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Kutná Hora najdete na adrese Ubytování Kutná Hora. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Náměstí
Náměstí
Fotogalerie Historické centrum
Historické centrum
Fotogalerie Opevnění města
Opevnění města
Fotogalerie Kostel sv. Petra a Pavla
Kostel sv. Petra a Pavla
Fotogalerie Předměstí
Předměstí
 

Penzion Centrum


Pension
Ubytování Kutná Hora : Penzion Centrum

Penzion Centrum leží v Kutné Hoře v klidném historickém středu města. Penzion Centrum v Kutné Hoře v nabízí příjemný pobyt v domácím stylu a klidném a tichém prostředí.

Penzion Centrum v Kutné Hoře UBYTOVÁNÍ:
Penzion Centrum v Kutné Hoře  vám nabízí celkem 7 pokojů z toho pět dvoulůžkových pokojů, jeden a jeden čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje penzionu Centrum jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprcha nebo vana, a WC. Internet - WiFi.

Penzion Centrum ubytování v Kutné Hoře RESTAURACE:
Po dohodě s personálem kutnohorského penzionu Centrum je možné objednat snídaně nebo polopenze. V letních měsících nabízí penzion Centrum příjemné zahradní posezení v areálu penzionu.

Ubytování Centrum penzion v Kutné Hoře SLUŽBY:
Pro bezpečí vašich aut je nyní možné parkování v uzavíraném dvoře. Nově vám na požádání personál penzionu Centrum v  Kutné Hoře v také vyperou Vaše prádlo.

Penzion v Kutné Hoře ubytování Centrum OKOLÍ:
V blízkosti kutnohorského penzionu Centrum se nachází historické památky, které jsou součásti UNESCO: Chrám sv. Jakuba, Vlašský dvůr, Kamenná kašna, Morový sloup, Kamenný dům, Chrám Nanebevzetí Panny Marie a Chrám sv. Barbory. Nenechte si ujít též Centrum umění v Kutné Hoře, České Muzeum stříbra, Galerii Felixe Jeneweina a Muzeum alchymie.

Ubytování v Kutné Hoře penzion Centrum ZAJÍMAVOSTI:
Kutná Hora - jedno z nejkrásnějších historických měst v České republice. Ve své době byla druhým největším a nejdůležitějším sídlem po Praze. Bohatá naleziště stříbra sem přivedla mnoho nových obyvatel a způsobila velký zájem panovníků. Mnoho let po těchto zlatých, či spíše stříbrných časech Kutné Hory je zde možné obdivovat mnoho architektonických skvostů, vybudovaných převážně v období gotiky. Jak již název napovídá PENZION CENTRUM se nachází v samém středu této středověké podívané a pobyt zde Vám dokonale umožní nasát atmosféru dávno zašlých časů.Jakubská 57/5
Kutná Hora
28401
Kutná Hora, Středočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby


, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)
Konferenční/společenská místnost, kapacita: 14TV místnostPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 50,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)ZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiÚschovna jízdních kolBazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 250 metrů)Bowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Beachvolejbalový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Půjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2500 metrů)Billiard, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 250 metrů)Golf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 8000 metrů)Šipky, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 250 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1800 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 80 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 700 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Solárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Pára, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1800 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 40 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 30 metrů)Bar, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 20 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOCukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 120 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Růže - Kutná Hora

Hotel U Růže - Kutná Hora

***
Hotel U Růže nabízí výjimečnou romantickou atmosférou, chuťové zážitky ve skvělé restauraci, relaxaci a uvolnění. To vše v těsné blízkosti světových památek UNESCO, významných míst české historie. Přijeďte k nám do Kutné Hory a odneste si jen ty nejkrásnější zážitky.
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Kata

Hotel U Kata

***+
Rodinný wellness hotel U Kata se nachází v historickém centru města a nabízí nejkomplexnější hotelové služby v Kutné Hoře. Na naše hosty čekají útulné pokoje, stylová středověká restaurace, kavárna s letní terasou, wellness centrum s pivními lázněmi, kongresové prostory, půjčovna kol, uzavřené parkoviště a příjemný personál.
Ubytování Kutná Hora : Penzion Dana Karásková

Penzion Dana Karásková


Rodinný pension,který se nachází cca10minut od historického centra.
Ubytování Křesetice : Ubytování - penzion villafilippa

Ubytování - penzion villafilippa

**
Ubytování - penzion - levně v soukromí.
Ubytování Kutná Hora : HOTEL ZLATÁ STOUPA

HOTEL ZLATÁ STOUPA

****
V případě, že cestujete do Kutné Hory a máte rádi stylové ubytování, ubytujte se v Hotelu Zlatá Stoupa. Nedaleko od kutnohorského historického centra se ubytujte v Hotelu Zlatá Stoupa a prožijte tak příjemné chvíle v prostorách vybavených v historickém stylu. Kromě ubytování, zajišťuje Hotel Zlatá Stoupa průvodce městem i parkování.
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora

***
Hotel U Vlašského dvora se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. caslav@kralovska-mesta.cz TOPlist