Královská města

ČÁSLAV

Město Čáslav bylo založeno za vlády Přemysla Otakara II. roku 1264. Leží východně od Prahy, cca 10 km za Kutnou Horou. Historické jádro města je památkovou zónou.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Kutná Hora najdete na adrese Ubytování Kutná Hora. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Náměstí
Náměstí
Fotogalerie Historické centrum
Historické centrum
Fotogalerie Opevnění města
Opevnění města
Fotogalerie Kostel sv. Petra a Pavla
Kostel sv. Petra a Pavla
Fotogalerie Předměstí
Předměstí
 

Ubytování - penzion villafilippa


** Pension
Ubytování Křesetice : Ubytování - penzion villafilippa

Penzion Villafilippa v Křeseticích se leží na českém venkově, v zeleném údolí, kde se nachází zrekonstruovaná usedlost s pěkným parkem nabízející levné ubytování v soukromí. Penzion Villafilippa v Křeseticích najdete v blízkosti historického města Kutná Hora, které je turisticky velmi atraktivní destinací.

Penzion Villafilippa v Křeseticích ubytování
Penzion Villafilippa v Křeseticích nabízí 3 apartmány se samostatným vchodem a soc. zařízením. V každém pokoji Villafilippa v Křeseticích se nachází televize se satelitním příjmem, internetové připojení, minibar, koupelna se sprchovým koutem a wc.

Penzion Villafilippa ubytování  v Křeseticích gastronomie
V penzionu Villa Filippa v Křeseticích se podávají snídaně, které jsou již zahrnuty v ceně za ubytování. Pokud bude počaší přát, můžete využít  venkovní posezení s možností grilování. Vaše plechové miláčky můžete zaparkovat u objektu penzion Villafilippa v Křeseticích

Ubytování Villafilippa penzion v Křeseticích služby
V penzion Villa Filippa v Křeseticích můžete také uspořádat objednávky na různé akce, venkovní oslavy a obědy s grilováním. Penzion Villa Filippa v Křeseticích nabízí širokou škálu služeb na vyžádání jako například: prádelna s mandlem, hlídání dětí, možnost ubytování s menšími zvířaty, převoz osob na a z železniční stanice v Kutné Hoře.

Ubytování v Křeseticích penzion Villafilippa okolí
Největším lákadlem v okolí penzionu Villafilippa v Křeseticích je Kutná Hora. Z bohaté historie města stojí rozhodně za zmínku dekret kutnohorský a ražba pražských grošů. Za shlédnutí stojí jistě zejména dominanty města, které tvoří Arciděkanský chrám Sv. Jakuba, Arciděkanství, Chrám Nanebevzetí Panny Marie a Chrám Sv. Barbory a Vlašský dvůr. Nenechte si ujít též Centrum umění v Kutné Hoře, České Muzeum Stříbra, Galerii Felixe Jeneweina a Muzeum alchymie v Kutné Hoře - světově první muzeum věnované alchymii ve všech jejích aspektech je novou vzrušující atrakcí v překrásném historickém centru.Křesetice 143
Křesetice
28547
Kutná Hora, Středočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)

Informační službaPraní prádla, je poskytováno zdarma: ANOPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: ANOBezbariérový přístupKlimatizaceParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinBazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Bowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Půjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: ANOGolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)HoubařeníJízda na koniSolárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Bar, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Pizzerie, nachází se přímo v hotelu: ANOKavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Zahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOCukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Růže - Kutná Hora

Hotel U Růže - Kutná Hora

***
Hotel U Růže nabízí výjimečnou romantickou atmosférou, chuťové zážitky ve skvělé restauraci, relaxaci a uvolnění. To vše v těsné blízkosti světových památek UNESCO, významných míst české historie. Přijeďte k nám do Kutné Hory a odneste si jen ty nejkrásnější zážitky.
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Kata

Hotel U Kata

***+
Rodinný wellness hotel U Kata se nachází v historickém centru města a nabízí nejkomplexnější hotelové služby v Kutné Hoře. Na naše hosty čekají útulné pokoje, stylová středověká restaurace, kavárna s letní terasou, wellness centrum s pivními lázněmi, kongresové prostory, půjčovna kol, uzavřené parkoviště a příjemný personál.
Ubytování Kutná Hora : Penzion Dana Karásková

Penzion Dana Karásková


Rodinný pension,který se nachází cca10minut od historického centra.
Ubytování Křesetice : Ubytování - penzion villafilippa

Ubytování - penzion villafilippa

**
Ubytování - penzion - levně v soukromí.
Ubytování Kutná Hora : HOTEL ZLATÁ STOUPA

HOTEL ZLATÁ STOUPA

****
V případě, že cestujete do Kutné Hory a máte rádi stylové ubytování, ubytujte se v Hotelu Zlatá Stoupa. Nedaleko od kutnohorského historického centra se ubytujte v Hotelu Zlatá Stoupa a prožijte tak příjemné chvíle v prostorách vybavených v historickém stylu. Kromě ubytování, zajišťuje Hotel Zlatá Stoupa průvodce městem i parkování.
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora

***
Hotel U Vlašského dvora se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. caslav@kralovska-mesta.cz TOPlist